Laborant/ka provozní laboratoře

Na kvalitě našich produktů si opravdu zakládáme a proto hledáme zodpovědného člověka se smyslem pro přesnost, pečlivost a dodržování stanovených postupů.

Nabízíme:

  • práci v jednosměnném provozu ve stabilní české společnosti s přátelským pracovním kolektivem
  • mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti práce (včetně bonusů a nadstandardních příplatků)
  • možnost profesního a osobního růstu, zvyšování kvalifikace formou kurzů a odborných školení
  • zaměstnanecké benefity (stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, sick days, zaměstnaneckou slevu na výrobky, firemní akce atd.)
  • nástup možný dle dohody

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání chemického směru
  • znalost práce v laboratoři
  • práce na PC - Windows, MS Office, Outlook, internet
  • znalost AJ výhodou – zejména pro studijní účely
  • organizační schopnosti
  • flexibilita, samostatnost, komunikativnost, pečlivost, ochota se vzdělávat a odborně růst
  • pozice je vhodná i pro absolventy

Náplň práce:

  • odběry a analýza vzorků v rámci provozu a jištění jakosti výroby
  • práce v analytické a mikrobiologické laboratoři
  • vstupní a výstupní kontrola surovin, polotovarů a výrobků
  • vést evidenci kontroly kvality

Písemnou žádost spolu se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: zamestnani@cormen.cz  nebo na adresu: Personální oddělení,  CORMEN s.r.o., Průmyslová 1420, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem.

MAGDALÉNA PROKEŠOVÁ

Odborná poradkyně divize CLEANING

MILOŠ KLIMEŠ

Odborný garant pro GASTRO v Česku i na Slovensku