565 400 300
cart

Košík
obsahuje

0položek
0,00

Asistentka obchodního oddělení

Zástup za rodičovskou dovolenou

Pracovní náplň:

  • Administrativní podpora obchodního oddělení
  • Zpracování e-shopových objednávek
  • Komunikace se zákazníky
  • Tvorba tabulek, statistik, smluv
  • Zakládání nových klientů a správa dat, používání firemního softwaru
  • Vedení a aktualizace záznamů, prohlášení, reportů apod.

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání, ukončené maturitní zkouškou
  • Anglický jazyk výhodou
  • Práce na PC (Word, Excel)
  • Zodpovědnost a proaktivní přístup
  • Dobré komunikační a organizační dovednosti
  • Zájem vzdělávat se a učit se novým věcem
  • Schopnost samostatně řešit různé situace

Nabízíme:

  • Práce na HPP
  • Zázemí ve stabilní české společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity, školení
  • Nákup firemních výrobků za zvýhodněnou cenu

Nástup možný ihned.

Doplňující informace:

Písemnou žádost spolu se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: zamestnani@cormen.cz  nebo na adresu CORMEN s.r.o., Průmyslová 1420, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem, www.cormen.cz.

V případě dotazů kontaktujte paní Kočišovou na tel. čísle: 565 400 351.