Close
565 400 300
cart

Košík
obsahuje

0položek
0,00

Veletrhy a výstavy

Choose language: PolishChoose language: UkraineChoose language: English

  

Vážení přátelé,

naše společnost se účastní také mezinárodních úklidových veletrhů a výstav. Podívejte se kde jste se s námi mohli nebo budete moci setkat.

INTERCLEAN AMSTERDAM 2018

INTERCLEAN AMSTERDAM 2018 - logo

Největší světová výstava zaměřená na profesionální úklid a hygienu.

Přináší nejnovější trendy v úklidovém průmyslu. Nové myšlenky, nové metody, nové produkty pro údržbu čistoty po celém světě.

Navštivte náš stánek 8.415 a podívejte se co nového přinášíme my. 

 Přečtěte si více o naší účasti na INTERCLEAN 2018.

 

 


FOR ARCH 2017FOR ARCH 2017 - Praha

CORMEN má své místo i na největší stavební výstavě v republice. Letos se zúčastníme výstavy FOR ARCH 2017 ve dnech 19. - 23. 9. 2017.

 

Pokud Vás překvapila účast profesionálního úklidu na stavebním veletrhu, nezapomeňte, že ve skutečnosti je to setkání dvou nejbližších oborů - co se postaví, musí se také uklízet a udržovat.

Přečtěte si celý článek.

 

 

 

 


ISSA INTERCLEAN Amsterdam 2016 logo

ISSA INTERCLEAN Amsterdam 2016

Největší světová výstava na téma úklidu a hygieny, která proběhla ve dnech 10. - 13. 5. 2016 na výstavišti RAI Amsterdam. Na výstavě jsme představili největší novinky v sortimentu, díky kterým můžete ušetřit svůj čas, logistiku, skladovací prostory a mnoho dalšího.

Přečtěte si celý článek.

 

 

 

 


Forech 2015 Kyjiv - logo

FoReCH 2015, Kyjev

Mezinárodní výstava na téma vybavení gastronomických provozů, kuchyní, apod. Součástí výstavy bylo také téma úklidu. Na stánku společnosti CORMEN s.r.o. bylo možné vidět jednotlivá řešení pro tuto i další oblasti úklidu.

Podívejte se na celý článek.

 

 

 

 


ISSA INTERCLEAN CEE 2015 - Varšava

ISSA INTERCLEAN CEE 2015 logo Největší mezinárodní výstava veškerého vybavení a výrobků spojených s úklidem a hygienou. Setkání nejvýznamějších světových výrobců mycích strojů, úklidového vybavení, chemických přípravků, dávkovačů a zásobníků pro osobní hygienu i řízení koncentrací čistících prostředků v mycích roztocích myček na nádobí, praček a dalších zařízení.