Close
565 400 300
cart

Košík
obsahuje

0položek
0,00

Katalogy a publikace

Právě jsme vydali katalogy pro rok 2021 - 2022! Podívejte se, který katalog Vám bude nejvíce vyhovovat a objednejte si katalogy na naší objednávkové lince: objednavky@cormen.cz nebo +420 565 400 303.

Voňavý katalog 2021

když si otevřete soubor s katalogem, nebo ho dostanete do ruky vytištěný, asi obtížně přehlédnete nadpis "Voňavý katalog". V tištěném katalogu je totiž možné u vybraných položek přivonět k jejich parfému. Uvnitř katalogu najdete položky označené stejným způsobem jako na úvodní stránce. Přejeďte rukou po fotografii výrobku a přivoňte.

 

Kliknutím na obrázek katalogu spustíte jeho prohlížení, prolistujte si naše katalogy také v mobilních zařízeních, nebo si stáhněte jeho PDF náhled:

Katalog produktů 2021Katalog produktů 2021

Kód: RL000133

Počet stran: 114

Obsah: Celý sortiment výrobků a zboží: ochranná pracovní kosmetika, kosmetika, dávkovače a zásobníky, úklidové prostředky Krystal a Tongo, Profesionální úklidový systém CLEAMEN, ekologické produkty, aplikační technika, úklidový materiál.

Velikost PDF: 24 MB

 Stáhnout PDF

  

Přehled produktů 2021Přehled produktů 2021

Kód: RL000134

Počet stran: 20

Obsah: Celý sortiment výrobků a zboží: ochranná pracovní kosmetika, kosmetika, dávkovače a zásobníky, úklidové prostředky Krystal a Tongo, Profesionální úklidový systém CLEAMEN, ekologické produkty, aplikační technika, úklidový materiál. Katalog obsahuje pouze obrázky, kódy, názvy a ceny (bez podrobných popisů).

Velikost PDF: 9,5 MB 

Stáhnout PDF

   

 

Katalog krémů IsoldaKatalog krémů isolda

  

Počet stran: 16

Formát: A5

Obsah: Krémy na ruce isolda v tubách i větších baleních.

Velikost PDF: 3,5 MB

Stáhnout PDF

   

  

  

Oborové katalogy


Oborový katalog - Wellness

Wellness

Katalog přizpůsobený potřebám bazénů, koupališť a hotelů, které mají také wellness zónu s bazény, saunami, vířivými vanami a dalšími prvky pro odpočinek a relaxaci.

Počet stran: 4

Formát: A4

Obsah: čisticí prostředky a dezinfekce vhodné pro údržbu bazénů, sprch a dalších prvků wellness zóny.

Velikost PDF: 5,8 MB

Stáhnout PDF

  

Oborový katalog - Školy

Školy

Hygiena ve škole je velmi důležitá a proto je třeba dbát na pečlivý úklid a to především kvůli péči o zdraví žáků a studentů a také je třeba působit na rodiče a další dospělé návštěvníky školy.

Počet stran: 4

Formát: A4

Obsah: čisticí prostředky a dezinfekce pro snadnou údržbu dokonalé čistoty ve školách, školkách i univerzitách.

Velikost PDF: 5,8 MB

Stáhnout PDF