Close
565 400 300
cart

Košík
obsahuje

0položek
0,00

Vratné obaly

Nejvýznamnějším investičním projektem roku 2011 bylo zavedení nových vratných obalů, určených k distribuci tekutých výrobků značek KRYSTAL, CLEAMEN, ISOLDA a ISOFA. Zapojte se s námi do projektu, který sníží zatížení našeho životního prostředí až o 200 tun HDPE.

Hlavní důvody, proč jsme se rozhodli do tohoto systému investovat: zvýšení konkurenceschopnosti našich výrobků touto službou, 100% jistota čistoty a dezinfekce kanystru díky tunelové myčce, snížení ceny produktu oproti běžně zabalenému, snížení objemu nabízených vratných obalů až na 10 litrů, ekologické hledisko projektu, systémové řešení, poskytování kreditů formou obalových kont pro zákazníky

Jak celý systém vratných obalů funguje?

Každý obal má své individuální rodné číslo, které je při výrobě spojeno s kódem produktu na etiketě. Systém dokáže evidovat všechny pohyby dané položky v našem skladovém hospodářství. Pokud již tento systém máte zaveden nebo jej chcete ve svých firmách zavést, pak jistě víte, že používání čárových kódů značně usnadňuje práci a tím samozřejmě šetří mzdové náklady. Po objednání se kanystr s produktem dostává na paletu s Vašim zbožím a po závoze až do Vašeho skladu. Kanystr zaevidujete pomocí čtečky EAN kódu do svého skladu a následně jej vyskladníte k zákazníkovi. Prázdné kanystry potom shromažďujete ke svozu zpět k nám na firmu CORMEN. Všechny prázdné/vrácené kanystry musí naši řidiči načíst pomocí mobilní čtečky čárových kódů. V případě, že je některý obal nestandartně znečištěný nebo dokonce poškozený, řidič jej vyfotí a náš systém potom vyhodnotí. Výsledkem budou následující varianty:
- kanystr byl standartně bez vícenákladů vymyt
- kanystr byl vymyt nestandartně s vícenáklady a ty budou účtovány
- kanystr je poškozen a musí být vyřazen a zlikvidován a účtovaná plná cena vratného obalu. 
 

Obalové konto 

je sledování počtu vratných obalů po určitou dobu dohodnutého v obchodních podmínkách. Stav obalů je možné aktuální kdykoliv vyúčtovat. Odpadne Vám starost s hlídáním a financováním vratných obalů a můžete si kdykoliv ověřit stav Vašeho obalového konta.

 

 Rok 2015 je ve znamení zavedení NEJMENŠÍHO vratného obalu na trhu: 10l.

 

V úklidu často vzniká situace, kdy je 5 litrů málo a 20 litrů moc. 5-ti litrových kanystrů je potřeba mnoho, 20-ti litrový kanystr je zase mnohdy těžký. Malý kanystr se musí likvidovat, velký neunesou všichni.

 

Proto jdeme zlatou střední cestou a plníme vybrané výrobky do vratných kanystrů 10L

 

- nakupujte jen aktivní látky a ne plastový obal

- menší vratný obal pro snazší manipulaci (hmotnost do 15 kg)

- kanystr stohovatelný na sebe – lepší uskladnění

- výpustný kohout, dávkovací pumpa

 

Nejekonomičtější cesta k pohodlnému a spolehlivému úklidu, která zohledňuje i životní prostředí.

 

Do vratného 10L kanystru nyní plníme všechny tyto výrobky.

 

 

 

Zpět na seznam článků