565 400 300
cart

Košík
obsahuje

0položek
0,00

Samostatný vývojový pracovník / ce

Náplň práce

  • vývoj/inovace čisticích, sanitačních a desinfekčních prostředků a tenzidových kosmetických produktů na základě požadavků firmy
  • výběr vhodných surovin pro jednotlivé aplikace, komunikace s dodavateli surovin
  • příprava vzorků k posouzení kvality, účinnosti
  • vypracování technologických postupů pro zavedení produktů do výroby
  • spolupráce při zavádění nových/inovovaných produktů do výroby
  • stanovení parametrů výstupní kontroly pro laboratoř kontroly kvality

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání chemického směru
  • zkušenosti s vývojem čisticích prostředků a/nebo kosmetiky nutné!
  • znalost práce v laboratoři
  • základní znalost formulací čisticích prostředků a/nebo kosmetiky
  • přehled na trhu surovin
  • práce na PC - Windows, MS Office, Outlook, internet
  • znalost AJ výhodou – zejména pro studijní účely
  • organizační schopnosti
  • samostatnost, komunikativnost, flexibilita, pečlivost

Doplňující informace:

  • místem výkonu práce vývojová laboratoř v Brně. Tělesné postižení není překážkou.
  • zkrácený úvazek, práce na ŽL nebo DPP dle dohody

Písemnou žádost spolu se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: zamestnani@cormen.cz nebo na adresu: Personální oddělení, CORMEN s.r.o., Průmyslová 1420, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem.