565 400 300
cart

Košík
obsahuje

0položek
0,00

Skladnice / skladník

Náplň práce: Vykládky nákladních vozů, kontrola přijímaného zboží a příjem do systému, dokladová i fyzická evidence zboží, kontrola platnosti a úplnosti dokladů, expirací přijímaného zboží, vychystávání a přesun surovin a zboží dle výdejek, příprava vstupů pro výrobu, balení surovin a zboží, úklid ve skladových prostorách

Požadavky:
  • minimální vzdělání: výuční list
  • čistý trestní rejstřík podmínkou
  • spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
  • vysoké pracovní nasazení a časová flexibilita
  • ochota učit se novým věcem a ochota pracovat

Výhodou nikoliv podmínkou

  • zkušenosti se skladováním
  • průkaz a praxe na VZV
  • zkušenost s prací se čtečkou čárových kódů
  • práce na PC

Nabízíme:
  • odpovídající platové ohodnocení
  • možnost profesního a osobního růstu
  • zvyšování kvalifikace formou kurzů a odborných školení
  • sleva na firemní výrobky/služby
  • nástup možný ihned nebo dohodou
  • bonusy - sick days

Místem výkonu práce je sídlo společnosti CORMEN. Tělesné postižení není překážkou.

Své strukturované životopisy zasílejte na e-mail zamestnani@cormen.cz