Close
565 400 300
cart

Košík
obsahuje

0položek
0,00

Ke stažení

Váš zájem o mnohé dokumenty i obrázky a bannery rádi uspokojíme právě na této stránce. Vyberte si ze všech možných složek a dokumentů, které můžete potřebovat:

 

Sáčky mix BAG

Koncentráty v sáčcích je skvělá možnost jak ušetřit na logistice tím, že převezete 1/4 objemu, produktu, kterým budete následně umývat. Podrobnější informace najdete také v aktualitách. Zde si můžete stáhnout fotografie pro Váš web i další propagační účely:

Sáčky mix BAG

Leták v PDF

 


 

CLICK&GO

CLICK&GO je velmi jednoduchý systém dávkování kosmetických přípravků. Velmi snadno se dá nainstalovat, snadno se udržuje a pohodlně dávkuje tekutá mýdla, krémy i tělové mléko.  Pro účely Vašich propagačních materiálů si můžete stáhnout fotografie držáků na zeď i kosmetických výrobků pro tento systém:

Foto CLICK&GO

 


 

 Změna uzávěru vybraných výrobků na výklopný

Koncem října a začátkem listopadu 2016 jsme změnili uzávěr vybraných výrobků na výklopný. Zde si můžete stáhnout aktuální fotografie výrobků, kterých se tato změna týká pro Vaše propagační materiály, weby apod. 

Výklopný uzávěr 2016

 


 

 Kanystry 10L

Zavádíte na Váš e-shop výrobky ve výhodných vratných obalech? Stáhněte si fotografie výrobků v kanystrech 10L:

 

Kanystry_10L

 


Obrázky a fotky krémů isolda

Občas se stane, že na webu zůstane starší fotografie výrobku i když se už dávno prodává jeho nová podoba. Stáhněte si kompletní sadu fotek a obrázků pro podporu prodeje nových krémů isolda:

 Fotky a obrázky

 

K dispozici jsou samozřejmě také nové texty a popisy těchto výrobků:

isolda krémy texty.pdf

 


Bannery pro krémy isolda 

Nová kampaň pro podporu prodeje nových krémů isolda je v plném proudu a proto chce každý vědět, kde si spolehlivě vybere z nejširší nabídky krémů na ruce. Umístěte na své stránky bannery, které upoutají pozornost každého zákazníka, který tak už ví, že je na správném místě:

Bannery isolda